mcrblg-header-image

search

Popularne typy wizytówek


7Wizytówka to oznaka szacunku oraz prestiżu. Wiedzieli to nawet Chińczycy ponad 500 lat temu. Wtedy to każdy urzędnik musiał takową posiadać – ręcznie wypisaną. Dziś mamy drukarnie, zaś proces ten jest szybszy i tańszy. Trendy nie są wieczne, to co było modne kiedyś dziś już nie jest. Porozmawiamy sobie o popularnych w 2015 roku typach wizytówek! To temat na dziś!

Wizytówka wielowarstwowa

Wizytówki wydrukowane z jednej warstwy często ulegają zgnieceniu, a co najgorsze mogą wydawać się robione „na ilość”. Takie spostrzeżenie u przyszłego inwestora nam dobrze nie wróży. Dlatego tak ważne jest, aby w dzisiejszym wieku drukować na ważne spotkania biznesowe wizytówki kaszerowane. Proces ten składa się z wydrukowania dwóch, lub nawet trzech warstw wizytówki i następne połączenie ich, aby w sposób naturalny je usztywnić. Możemy oczywiście wybrać w niektórych drukarniach podkład metalowy. Wiem, że jest to mało znana technika, ale czasami jeśli posiadamy dobrego grafika możemy taką gustowną i unikalną wizytówką zaskoczyć. Pamiętajmy, że przecież pracodawca jest od tego, aby dobrze sprzedawać, a to przecież nam w tym pomoże. Druk wielowarstwowy pozwala na wydruk wizytówki z dwóch stron. Z przodu możemy mieć na przykład nazwę firmy imię i nazwisko i tak dalej, a z tyłu jakieś motto. To wszystko da się zrobić i to wcale za nie takie straszne pieniądze. W końcu papier tak dużo nie kosztuje … No chyba, że środowisko.

Czy wizytówka wypukła jest na topie?

Od razu mówię, że jeśli jesteś naukowcem, bądź nauczycielem to druk wypukły sobie odpuść. Ogólnie nie polecałbym osobom prywatnym, aby tworzyć wizytówek wypukłych. Idealnie zaś nadają się one dla klientów. Są to swojego rodzaju dodatki, które nie koniecznie są traktowane, aż tak poważnie. Czasami wypukła, kolorowa wizytówka zachęci do naszego produktu klienta bardziej, niż prosta biała klasyczna reklamówka.

 1. tresc

  Wypukłą mam sam i musiałem dopłacic x4 ceny …

 2. audi

  Jestem po studiach, a jakoś nie mam wizytówki 😛

 3. reklama

  To najważniejsza czesć biznesu

 4. yamata

  Wielowarstwowe robią duże wrażenie

 5. marka

  Może kiedyś była oznaką prestiżu dziś już nie 😛

Dodaj komentarz

close
search
avatar

Hi, guest!

settings

menu