mcrblg-header-image

search

TOP 3 najlepszych drukarek do 500 złotych


Zdjęcie przedstawia model Brother DCP-J152W

Zdjęcie przedstawia model Brother DCP-J152W

Ranking rankingowi nie równy. Dlatego też chcielibyśmy zająć się dzisiaj rankingiem polecanych top 3 drukarek w roku 2015. Nie szalejemy z ceną dlatego też pokażę wam 2 drukarki za 420 złotych zaś jedną wyjątek za 220. To do dzieła!

HP LaserJet P1102

Drukarka ta musiała zapewnić sobie u mnie pierwsze miejsce, ponieważ sam ją posiadam w swoim domu. Tak się właśnie złożyło, że sam drukuję bardzo często teksty oraz różnego rodzaju inne formaty treści, czy też zdjęcia dla znajomych. Drukarka ta posiada rozdzielczość druku na poziomie 600 x 600. Wiem, że to nie dużo, ale jest to z pewnością najlepsze 600×600 z jakim możecie się na rynku spotkać. Tusz jednak do tej drukarki nie jest za tani. Tak jest jednak jak stawia się na jakość. Warto by w tym miejscu wspomnieć również o samej marce. Zatrudniała ona przeszło w 2011 roku ponad 320 tysięcy pracowników w tym – inżynierów światowej klasy. Firma ta posiada również duże wieżowce w Dolinie Krzemowej na terenie USA. To z pewnością nie pierwsza lepsza marka, którą możemy spotkać na ulicy.

Ricoh SP 112

Drukarka bardzo mało znanej firmy, która podbija serca oszczędnych ludzi. Tak się właśnie składa, że ten model drukarki posiada druk o rozdzielczości 1200×600, a co najważniejsze kosztuje ona zaledwie 223 złote! To niesamowicie niska cena i mówię tutaj ze swojego doświadczenia. Zresztą nasz poprzednik kosztował przeszło 427 złote. Wizytówki tutaj nie wydrukujemy, ale jest to z pewnością coś warte polecenia. Druk jest w kolorze monochromatycznej. Laserowa oczywiście oraz szybkość druku wynosi 16 stron na minutę co wynosi przeszło o 2 strony na minutę gorszy wynik od naszego poprzednika.

Brother DCP-J152W

Posiada sama marka przeszło 30% rynku co jest niesamowitym wynikiem jak na ten czas. Dodatkowo nie jest to wcale wielka korporacja, a mimo wszystko na drukarkach się znają jak mało kto.

  1. źrebie

    Mam model Ricoh w domu i nie narzekam

Dodaj komentarz

close
search
avatar

Hi, guest!

settings

menu