mcrblg-header-image

search

Wygląd profesjonalnej wizytówki


noweWiele osób, które prowadzą własne firmy coraz częściej zapominają, że najważniejszym elementem wizerunku ich przedsiębiorstwa jest wizytówka. Coraz częściej osoby te zamawiają pierwsze lepsze wizytówki dostępne w sieci zadrukowując je niepotrzebnymi danymi. Tymczasem najważniejszy jest wzór i kształt wizytówki, bo to od nich zależy dalsza biznesowa przyszłość firmy.

Dziś wizytówka pełni wiele różnych funkcji. Umożliwia przedstawienie się drugiej osobie, poinformowanie kim jesteśmy, czym się zajmujemy i gdzie pracujemy. Ten prosty sposób reklamowania się oddziałuje na to jak postrzegają nas i naszą firmę potencjalni klienci. Dlatego tak ważne jest to, aby wizytówka była odpowiednio dopasowana do naszego charakteru i profilu firmy. Mamy w czym wybierać, bo każda drukarnia, która oferuje wizytówki Warszawa ma różne materiały z których mogą być one wykonane.

Wybierając wizytówkę dla swojej firmy warto się zastanowić nad jej kolorem i czcionką, która zostanie na niej zastosowana. Obecnie poligrafia daje nam niemalże nieograniczone możliwości wyboru czcionki, którą chcielibyśmy umieścić na wizytówce. Pamiętajmy o tym, aby nie nadużywać określonych szablonów, wystarczy, gdy umieścimy na niej po dwa kolory i dwa rodzaje czcionki. W ten sposób wyróżnimy najistotniejsze informacje, które mogą być przydatne naszemu klientowi. Podobnie ma się do informacji, które zostaną umieszczone na wizytówce. Pamiętajmy, że nie trzeba zadrukowywać całej jej powierzchni, bo wyglądałoby to zarazem bardzo nieestetycznie. Wystarczy umieścić na wizytówce swoje imię i nazwisko, e-mail, nr telefonu, nazwę firmy oraz adres www firmy. To wszystko!

  1. ej

    Jak mam powiedzieć, szczerze w mojej firmie każdy ma jakąś nawet sprzątaczka 😀

  2. polex

    Myślę, że temat jest dobry na rozmowę

Dodaj komentarz

close
search
avatar

Hi, guest!

settings

menu